.

FİRMA PROFİLİ

.

 

 

KOZLU ÇELİK EŞYA; Metal Çelik büro mobilyaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkesini, kurulduğu günden bu yana temel felsefe olarak kabul eden firmamız, günümüze kadar ürettiği kaliteli ürünlerle yurtiçi ve yurtdışına açık bir pazarda önemli bir yere sahiptir.


10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Üretim ve pazarlama halkamızın içinde;


Tekli, çiftli boy kapı ve yarım kapı metal soyunma dolabı, üçlü, dörtlü boy kapı ve yarım kapı metal soyunma dolabı, ikili ve dörtlü z kapı metal soyunma dolabı, ikili, oturaklı boy kapı metal soyunma dolabı, altılı, yarım kapı metal soyunma dolabı, metal ve camlı dosya dolabı, metal temizlik dolabı, takım tezgahları, takım arabaları ile diğer metal dolaplar yer almaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


metal dolap, metal soyunma dolabı, dosya dolabı, tek kişilik metal soyunma dolabı, çift kişilik metal soyunma dolabı, üç kişilik metal soyunma dolabı, dört kişilik metal soyunma dolabı, altı kişilik metal soyunma dolabı, Z tip metal soyunma dolabı, emanet eşya dolabı